Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar

Günlük & Kısa süreli Kiralamalar

Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar

1-2 günlük  veya 3-5  Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar da İş gezileri için ;

Ankara’ya gelen Firma / Şirket Yöneticileri, Kongre katılımcıları,  Delege Üyeleri, Fuar katılımcıları, Tedavi & Sağlık için bulunanlar,

Fuar ziyaretçileri, Siyasi amaçlı gelenler, Yabancı firmalar & Çalışanları, Oda Üyeleri, Satın alma görevliler, Mezuniyet & Yemin törenlerine, Bayiler & Mümessiller, Dernek Üyeleri, Öğrenci & Stajyerler, Film & Dizi Oyuncuları, Vakıf Üyeleri, Vize Amaçlı gelenler İş adamları Tüccarlar, Esnaflar, vb gibi

bir çok yolculuk seyahat edenlerin Otel, Motel, Konuk evi gibi Konaklama yerlerinin alternatifi olan şehirlerdeki konaklama ihiyaçlarının Güvenli Konforlu Ev ortamında Günlük Kiralık Evler, Daireler, Apartlar, suitler, ve Mustakil Evler de kalma ihtiyacı duymaktadır.

En lüks otellerde bile tüm bu konforu bir arada bulmak ne mümkün. Tek odaya sıkışıp kalmak, kahvaltıyı kaçırmamak için kurallara tabi olmak, çalışma ortamının olmaması, misafir davet edememek  gibi bir sürü can sıkıcı sorunsal vardır.

Özellikle otel odalarını keyifsiz bulanlar başka bir deyişle keyfine düşkün olanlar için son zamanlarda tam da derde derman bir çözüm önerisi var artık.Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar konaklayabileceğiniz evler.

Bunu deneyimleyenler bilir  üst düzey bir konforu çok daha ekonomik yaşıyorsunuz.

Evodak; Ankara’da bu işi son derece kurumsal ve profesyonel yapan bir firma. Tüm işadamlarının, yolu sık sık Ankara ‘ya düşer. Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar

Bürokrasinin kalbinin attığı yerdir. Bu şehrin; kuralcı monotonluğunun yanına bir de otellerin bunaltıcı havasını eklemek istemeyenler için biçilmiş  kaftan.

Evler 2+1 Çankaya Balgat’ta.

Evler 2+1 Çankaya Balgat’ta. Son derece merkezi bir çok bakanlık ve kurum yürüme mesafesinde. Odalar geniş, ferah ve kullanışlı. Son derece temiz öyle ki ; çarşaflar  tıpkı evimizdeki gibi kokuyor.

Lcd televizyon ,uydu yayını  kesintisiz internet hizmeti mevcut. Son derece zevkli döşenmiş.

Evelerimize girdiğinizde huzuru hissediyorsunuz. Bir evin mutfağında ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüş.

İstediğiniz yemeği kendiniz pişirebileceğiniz konforda. Ben dışardan söylemeyi tercih ettim.Zaten çok fazla alternatif var.

Bir çok restorantın numarasının olduğu bir katalog var.

İstediğinizi tercih edip daire kodunu veriyorsunuz. Yemeğiniz kapı da. Otellerdeki gibi ( Günlük & Kısa süreli Kiralamalar) tek tip menüye mahkum değilsiniz.

Ve en önemlisi dışardan yiyecek  içecek sokamazsınız gibi yasaklar yok.Isınma problemi yok Konakladığım dönem kış olmasına rağmen hiç üşümedim. Zaten hem klima hem doğalgaz sistemi var.

 

Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar

Ankara Günlük ve Kısa süreli Kiralamalar